KKK

Mida tähendab Rose de Paris?

Meil on hea meel Teile esitleda Rose de Paris kauneid “Infinity” kauakestvaid roose, mis on paigutatud ajatult ilusatesse Hatbox’i ehk kübarakarbi stiilis kaunitesse lillekarpidesse. Armastus prantsuse stiili, klassikalise ja kaasaegse moe ning kõige ilusamate lillede ehk rooside vastu on meid julgustanud looma elegantseid ja luksuslikke lillekarpe mitmes erinevas värvitoonis ja suuruses ning erineva kujuga.

Millisteks sündmusteks roose pakute?

Pakume erinevate disainilahenduste- ning suurustega rooside kollektsioone nii sünnipäevaks, valentinipäevaks, emadepäevaks kui ka ükskõik milliseks muuks tähtsaks sündmuseks. Oma tõeliste tunnete väljendamiseks on Rose de Paris lillekarbid täiuslikuks kingituseks, tähistades ajatut elegantsi, naiselikkust ja luksuslikkust kõige puhtamal moel!

Kas roosid on looduslikud?

Rose de Paris roosikarbid koosnevad ainulaadsetest ja klassikalistest roosidest, mis on 100% looduslikud ja naturaalsed.

Kuidas te pakendate roose?

Roosikarpe on võimalik valida valge ja musta värvikombinatsiooni vahel. Karpitele lisatud kulla detailid annavad teie kodule glamuurse puudutuse, olles samal ajal ka dekoratiivseks pilgupüüdjaks. Kulla detailiga karbikaas on kinnitatud magnetiga karbi alla, kuid soovi korral saab selle kergesti eemaldada, andes antud tootele lihtsama väljanägemise. Kasutame roosipea suurusena 6-7 cm ning rooside kogus sõltub karpide suurusest ja paigutuse stiilist. Meie roosikarpide valikus on kandilised ja ümmargused karbid, mis on jaotatud erinevatesse suurustesse. Ümmargused karbid on saadaval väikese, keskmse ja suurena. Kandilised karbid on saadaval keskmise ja suurena. Eritellimusel on võimalik soetada ka suuremaid karpe, milleks on vajalik saata sellekohane päring info@rosedeparis.eu.

Kui pikk on teie rooside eluiga?

Rose de Paris rooside eluiga võib olla kauem kui üks aasta, korrektse hoolduse korral on silmailu kuni kolm aastat.

Kuidas rooside eest hoolt kanda?

Rose de Paris roosid on kauapüsivad ja ei vaja vett ega muid hooldusvahendeid. Täpsemate hooldusjuhiste saamiseks klikkige siia.

Milliseid disainilahendusi saan teilt tellida?

Disaini oma lillekarp, mis sobib just Sinu kodu interjööriga! Rose de Paris annab võimaluse luua oma unikaalne lillekarp vastavalt oma eelistusele, maitsele ja soovile. Roosidega on võimalik luua mitmevärvilisi ja isikupäraseid mustreid ja kujundusi. Lisaks saame roosidest teha ilusaid tähti ja sümboleid, meil on saadaval üle 12 erineva roosivärvi. Tee oma armsamale erakordne kingitus, mis kestab aastaid. Palun saatke oma päring aadressile info@rosedeparis.ee

Kas saan lisada tellimusele kaardi?

Meie valikus on üle 30 erineva kauni sõnumiga kaunid disainitud kaarti. Kaardi sisse saate kirjutada oma personaalse sõnumi. Selleks palun sisestage tekstväljale oma tervitus enne kui lisate kaardi ostukorvi.

Millised on koostöövõimalused?

Kui on tulemas suurem üritus ja soovite meiega koostööd teha siis kirjutage oma soov info@rosedeparis.eu ja arutame erinevaid võimalusi ning tingimusi.